رزرو هتل برای وقت سفارت
سپتامبر 3, 2019
دارالترجمه ر سمی خیابان شهید بهشتی/وزرا/قائم مقام فراهانی
سپتامبر 4, 2019

ترجمه رسمی جواز کسب

ترجمه رسمی جواز کسب

جواز کسب یکی از مواردی است که معمولا مشتریان دارالترجمه رسمی نوید جهت ارائه به سفارت به آن نیاز دارند. ترجمه رسمی جواز کسب از جمله مواردی است که برای اخذ ویزای شنگن توسط بسیاری از سفارت ها درخواست می شود. در صورتی که شغل آزاد دارید و می خواهید جواز کسب و مجوز محل اشتغال خود را ترجمه رسمی نمایید لازم است اصل جواز کسب را برای ترجمه به دفتر ترجمه رسمی نوید تحویل دهید.

در صورتی که ترجمه رسمی شما نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشد می بایست استعلامات مربوطه نیز اخذ و به دادگستری ارسال شود. دفتر ترجمه رسمی نوید تمامی این امور را برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد و ترجمه رسمی شما را به صورت کامل جهت ارائه به سفارت و اخذ ویزا به شما ارائه می نماید.

فرایند ترجمه رسمی و ارائه مدارک در دارالترجمه رسمی نوید زیر نظر کارشناسان خبره امور ترجمه رسمی جهت اخذ ویزا با سال ها تجربه انجام می گیرد تا به شما مشتریان گرامی مجموعه نوید این اطمینان داده شود که می توانید با خیال راحت امور ترجمه رسمی خود را به این مرکز بسپارید.

 

برچسب ها: جواز کسب، ترجمه رسمی جواز کسب، ترجمه رسمی مجوز اشتغال، دارالترجمه رسمی جواز کسب، مدارک سفارت، مدارک ترجمه، ترجمه رسمی مدارک جهت ویزای شنگن، دارالترجمه رسمی ویزای  توریستی، ترجمه رسمی مدارک سفارت، ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار، ترجمه رسمی قرارداد کاری، ترجمه رسمی گواهی کاری، ترجمه رسمی مرخصی، ترجمه رسمی شغلی، مدارک شغلی، مدارک اشتغال به کار، مدارک شغلی، ترجمه رسمی شغلی، ترجمه فوری گواهی کار، مدارک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *