ترجمه رسمی قرارداد
آبان 27, 1396
ترجمه رسمی گواهی قبولی در کنکور سازمان سنجش
آذر 2, 1396

ترجمه رسمی گواهی رتبه

در بسیاری از موارد دانشجویان گرامی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های مورد نظر خود نیاز دارند تا گواهی رتبه ارائه دهند. گواهی رتبه، گواهی است که در آن مشخصات دانشجو، رشته و مقطع تحصیلی آورده می شود و رتبه فرد در کلاس و یا در میان دانشجویان ورودی همان سال اعلام می گردد.

مشتریان گرامی دارالترجمه رسمی نوید می توانند گواهی رتبه خود را به همراه دیگر مدارک تحصیلی خود شامل ریزنمرات و دانشنامه پایان تحصیلات برای ترجمه رسمی به دفتر ترجمه نوید ارائه نمایند. لازم به ذکر است گواهی رتبه از طریق دانشگاه برای شما صادر می گردد. در صورتی که در دانشگاه های سراسری زیر نظر وزارت علوم درس می خوانید برای تایید دادگستری و خارجه ترجمه رسمی گواهی رتبه می بایست آن را به تایید وزارت علوم نیز برسانید. نکته قابل توجه این است که گواهی رتبه برای ترجمه رسمی با مهر مترجم نیاز به مهر تاییدیه وزارت علوم نداشته و تنها مهر دانشگاه برای ترجمه رسمی گواهی رتبه شما کفایت می کند.

هم چنین لازم به ذکر است در صورتی که گواهی رتبه شما از طریق دانشگاه آزاد صادر شده است می بایست جهت ترجمه رسمی همراه با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه آن را به تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برسانید. درست به مانند دانشگاه های سراسری در ارتباط با گواهی های رتبه دانشگاه آزاد نیز در صورتی که تنها نیاز به ترجمه رسمی با مهر مترجم رسمی دارید نیازی به تایید سازمان مرکزی نمی باشد و تنها گواهی ممهور به مهر دانشگاه برای این امر کفایت می کند.

گواهی های رتبه نقش مهمی در فرایند اخذ پذیرش شما ایفا خواهند کرد و پرونده پذیرش شما را از دیگر تقاضاها مستثنی می سازد. بنابراین دانشجویان گرامی می بایست این نکته را در هنگام ترجمه رسمی مدارک خود حتما در نظر داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناسان ما در خدمت شما هستند

    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190