ترجمه رسمی گواهی قبولی در کنکور سازمان سنجش

ترجمه رسمی گواهی رتبه
آبان 30, 1396
ترجمه رسمی مدارک سفارت
شهریور 21, 1397

ترجمه رسمی گواهی قبولی در کنکور سازمان سنجش

در بسیاری از موارد برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی از شما درخواست می شود تا گواهی مبنی بر قبولی در کنکور در داخل کشور خود ارائه نمایید. این گواهی بدین منظور درخواست می شود که نشان دهد شما از لحاظ علمی امکان ادامه تحصیل در کشور خود را داشته اید و تنها به منظور ارتقاء سطح علمی می خواهید دوره تحصیلی خود را در دانشگاه مورد نظر در خارج از کشور بگذرانید. این گواهی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صادر می شود. دانشجویان گرامی می بایست توجه داشته باشند در صورتی که فقط ترجمه رسمی گواهی قبولی در کنکور از آن ها خواسته شده باشد می توانند گواهی را بعد از دریافت از سازمان سنجش به صورت مستقیم به دارالترجمه رسمی نوید ارائه نمایند و ترجمه رسمی آن را همراه با مهر مترجم رسمی دادگستری دریافت کنند.

در صورتی که علاوه بر ترجمه رسمی از شما ترجمه رسمی همراه با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه خواسته شده است می بایست بعد از دریافت گواهی ممهور به مهر سازمان سنجش آن را جهت تایید به وزارت علوم ارائه دهید. مهر وزارت علوم جهت اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است.

دانشجویان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که ارائه گواهی قبولی در کنکور می تواند نقش مهمی برای آن ها ایفا نماید. دانشجویانی که به خصوص برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان اقدام می کنند حتما لازم است این گواهی را دریافت و ترجمه رسمی نمایند.

هم چنین دانشگاه آزاد نیز گواهی قبولی در کنکور مشابهی صادر می نماید که در صورتی که به گواهی قبولی در کنکور دانشگاه های سراسری دسترسی ندارید می توانید به جای آن گواهی قبولی در کنکور دانشگاه آزاد را ارائه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناسان ما در خدمت شما هستند

    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190