دارالترجمه رسمی آلمانی

دارالترجمه رسمی نوید با شماره ثبت دفتر ترجمه رسمی شماره 38 قوه قضاییه یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین دفاتر ترجمه رسمی ثبت شده در کشور به شمار می رود. گروه دارالترجمه رسمی نوید مفتخر است با گردآوری کادری مجرب از مترجمان، کارشناسان و متخصصان زبان آلمانی و هم چنین با بهره گیری از مترجمین رسمی مجرب قوه قضاییه خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی, دارالترجمه رسمی آلمانی را با کیفیتی در سطح جهانی در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی نوید شامل ترجمه رسمی مدارک و اخذ کلیه تاییدات مربوط به ترجمه رسمی مدارک از ارگان ها و سازمان های مرتبط می شود. کادر مجرب دارالترجمه رسمی نوید با تلاش بی وقفه ارائه این خدمات را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت و بالاترین دقت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

حفظ و صیانت از اسنادی که در اختیار این مرکز قرار می گیرد همواره از اولویت های مدیریت دارالترجمه رسمی نوید بوده و کلیه اصول نظارتی و صیانتی با بالاترین استانداردها در این مرکز به کار گرفته شده است تا اطمینان خاطر کامل برای مشتریان گرانقدر دارالترجمه رسمی آلمانی نوید فراهم آورده شود.