دارالترجمه رسمی فوری
سپتامبر 4, 2019
دارالترجمه رسمی در دوران کرونا
آوریل 27, 2020

دارالترجمه رسمی خیابان بهشتی

دفتر ترجمه رسمی خیابان بهشتی

دفتر ترجمه رسمی خیابان شهید بهشتی دارالترجمه رسمی نوید واقع در خیابان شهید بهشتی (عباس آباد قدیم) یکی از قدیمی ترین دارالترجمه های رسمی واقع در منطقه اداری خیابان شهید بهشتی است که به مناطق مختلف تهران در این ناحیه مانند خیابان شهید بهشتی، خیابان مطهری، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان سهروردی شمالی، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان بخارست و خیابان وزرا (خالد اسلامبولی) خدمات ترجمه رسمی مدارک و امور مربوطه را ارائه می دهد.

لازم به ذکر مرکز خیابان بهشتی دارالترجمه رسمی نوید یک دارالترجمه رسمی چند زبانه است و خدمات ترجمه رسمی را توسط مترجمین معتمد سفارت به متقاضیان محترم، شرکت ها، موسسات، سازمان ها و ارگان ها ارائه می دهد. دفتر خیابان بهشتی دارالترجمه رسمی نوید طرف قرارداد با آژانس های مسافرتی و موسسات مختلف جهت انجام امور ترجمه رسمی مربوط به اخذ ویزا و سایر امور مربوطه می باشد.

هم چنین دارالترجمه نوید در مرکز شهید بهشتی با شرکت ها، موسسات و سازمان های مختلف طرف قرارداد همکاری در زمینه امور ترجمه رسمی مدارک شرکت، اساسنامه ها، قراردادهای بین المللی، تجاری، بازرگانی، نفتی، پتروشیمی و صادرات و واردات می باشد و در طول سال ها فعالیت همواره بالاترین سطح از خدمات را به مشتریان گرامی دارالترجمه رسمی نوید ارائه داده است.

دارالترجمه رسمی بهشتی دفتر مرکزی دارالترجمه رسمی نوید واقع در خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان قائم مقام فراهانی می باشد و دسترسی آسان به خیابان های اصلی و اداری مرکزی شهر تهران و هم چنین فاصله بسیار نزدیک دسترسی از طریق مترو ایستگاه میرزای شیرازی و مترو ایستگاه شهید بهشتی دارالترجمه رسمی خیابان بهشتی نوید را به یک مرکز بسیار مناسب برای انجام امور ترجمه رسمی مدارک برای شرکت ها و موسسات اداری تبدیل کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *