لیست دارالترجمه های شهرستان ها

1.  آیا می دانستید دارالترجمه رسمی چند زبانه نوید به دلیل این که مرکز اصلی و مستقیم ترجمه رسمی تهران به شمار می رود می تواند مدارک شما را با قیمت بسیار مناسب تر و با تخفیف ویژه (بدون واسطه) و بسیار سریع تر از دفاتر واسطه (مرکز فوریت های ترجمه) در اختیار شما قرار دهد؟

2. آیا می دانستید مشتریان ما در شهرستان ها می توانند مدارک خود را از طرق مختلف پستی به دست ما برسانند و پس از اتمام کار از طریق پست ترجمه مدارک خود را به طور کامل حتی بدون مراجعه به مرکز ما دریافت نمایند؟

3. آیا می دانستید دارالترجمه رسمی نوید خدمات ترجمه رسمی را به سراسر ایران ارائه می دهد و بسیاری از مراکز در شهرستان ها مدارک را به صورت پستی برای ما ارسال می کنند؟

4. آیا می دانستید مشتریان ما می توانند از تخفیف ویژه خدمات ما بهره مند شوند؟

5. آیا می دانستید دارالترجمه رسمی نوید مرکزی است که ترجمه رسمی به زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و ….. به صورت فوری انجام می دهد؟

6. آیا می دانستید هر سال چندین نفر به خاطر اعتماد به موسسات واسطه و غیرمجاز فرصت اخذ ویزا و مهاجرت خود را از دست می دهند؟

7. آیا می دانستید دارالترجمه رسمی نوید مبتکر دارالترجمه رسمی چند زبانه (Multilingual) در ایران است؟

8. آیا می دانستید دفتر ترجمه رسمی نوید خود را خدمتگذار هم میهنان عزیز در سراسر جهان دانسته و همواره می کوشد تا بهترین سطح از خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید؟

ما همواره منتظر و آماده خدمت رسانی و جلب رضایت شما مشتری گرامی هستیم.

جلب رضایت شما افتخار ما است.

کارشناسان ما در خدمت شما هستند

    66464045 (خط ویژه)  88765541    88756190