دارالترجمه رسمی در دوران کرونا
آوریل 27, 2020
وضعیت ویزای سفارت ها – کرونا
آوریل 27, 2020

وقت سفارت – کرونا

در چند هفته گذشته با توجه به وضعیت موجود و لزوم حفظ فاصله اجتماعی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا بسیاری از سفارت های کشورهای مختلف در داخل و خارج از کشور به حالت تعطیل و یا نیمه تعطیل در آمده اند.

خوشبختانه با بهبود وضعیت بسیاری از سفارت ها به زودی در هفته آتی فعالیت خود را از سر خواهند گرفت. دفتر ترجمه رسمی نوید این افتخار را دارد تا با رعایت کلیه موازین فاصله اجتماعی و مقررات بهداشتی خدمات ترجمه رسمی را به مشتریان گرامی این مرکز در سراسر ایران ارائه نماید.

مشتریان گرامی این مرکز اکنون می توانند با استفاده از خدمات پست و ارسال برای شهرستان ها، پیک مدارک برای شهر تهران و هم چنین ارسال آنلاین از خدمات گروه ترجمه رسمی نوید و کارشناسان خبره این مرکز برخوردار گردند.

لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برچسب ها: دفتر ترجمه رسمی آنلاین، دارالترجمه رسمی آنلاین، دارالترجمه رسمی فعال کرونا، دارالترجمه رسمی باز، فعالیت دفاتر ترجمه رسمی، باز شدن سفارت ها، سفارت آلمان، سفارت انگلیس، سفارت کانادا، سفارت آمریکا، سفارت سوئیس، سفارت ژاپن، سفارت ایتالیا، سفارت فرانسه، ویروس کرونا، ترجمه رسمی، باز شدن دانشگاه ها، دانشگاه آنلاین، ساعت کاری سفارت، ساعت کاری دارالترجمه، دادگستری، وزارت خارجه، تایید دادگستری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *